PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36607}

Z Archiwum X

The X Files
7,9 100 104
oceny
7,9 10 1 100104
8,2 12
ocen krytyków
Z Archiwum X
powrót do forum serialu Z Archiwum X

Matko jak ja się za małego bałem jak tylko słyszałem to intro w TV xD

ocenił(a) serial na 8
Mex Miner

no fakt muza była świetna w serialu

ocenił(a) serial na 7
panna_x_filmweb

Tylko intro. Samo tło dźwiękowe serialu jest niestety nijakie.

cyc2

I powtarzalne - wiele motywów jest używanych typu kopiuj wklej. Sekty i demony - ta sama muzyka. Kosmici? Podobnie.

cyc2

Wow, odpowiedziałam na wątek sprzed 6 lat, pardon!

ocenił(a) serial na 10
Mex Miner

Intro kapitalne , fajne było to że w niektórych odcinkach napis Truth is out there był inny w zależności od sytuacji w odcinku, taka mała rzecz a cieszy :)

ocenił(a) serial na 8
Mex Miner

"Słynny muzyczny motyw przewodni z czołówki serialu powstał przez przypadek. Kompozytor Mark Snow oparł się łokciem o klawiaturę przy włączonej funkcji echa. Motyw spodobał mu się na tyle, że napisał cały utwór wokoło niego." :/

użytkownik usunięty
Mex Miner

Nie tylko ty - mialam ciary jako dzieciak przy tym intro :)

Mex Miner

Tak jak większość z nas :D

ocenił(a) serial na 9
Ladybaby

Ja już byłem za "dorosły",żeby tak mieć,gdy pierwszy raz zobaczyłem Archiwum :> Ale treści niektórych odcinków to się już bałem,bo na to "dorosły" już nie byłem :)

ocenił(a) serial na 10
Mex Miner

Muzyka ma tę magię właśnie. Unikalne chordy - akordy i chords progressions. To jest magia muzyki.

ocenił(a) serial na 10
Mex Miner

W 2005 na maturę ustną z polskiego wchodziliśmy z tym intro - zdałem na sto procent

karolxx

A jak się nazywał odcinek,w którym to agentka FBI Dana Scully i agent FBI Fox Mulder dostali kwasem czy tam jakąś tam śliną czy krwią prosto po twarzy po oczach od jakiegoś tam kosmity?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones